Galata Grup 13 yılı aşkın süredir girdiği her sektörde gururla hizmet vermektedir. 3 yılı aşkın süredir,  Karabük Kares A.V.M, Safranpark Outlet ve  İzmir Aliağa  birebir mağazalarımız  ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sürekli büyümeyi ve gelişmeyi ana ilkesi olarak benimseyen bizler GALATA SPORT  ile birebir hizmetin yanı sıra internet üzerinden satışla da, dünya markalarını  Türkiye’nin ayağına getiren GALATA SPORT ; hedef müşterilerine büyük bir heyecanla yorulmadan, rahatça alışveriş yapma keyfini yaşatmak amacıyla 2000’li yıllarla birlikte ciddi bir büyüme hamlesi gerçekleştirdi.

Yolumuz uzun hedefimiz büyüktü. Modayı, trend olan her şeyi daha erişilebilir kılmak istiyoruz. Ortak vizyonları paylaşan küçük bir ekip olmanın sinerjisi ile hareket ettik.

Alışveriş ve e-ticaret dünyasındaki yenilikleri yakından takip eden GALATA SPORT sizlerin istekleri ve önerileri doğrultusunda sürekli kendisini yenileyecektir. Bizim gözümüzde, her üyemiz ayrı bir öneme sahip. Dolayısıyla, sizi mutlu etmeyi, varlık sebebimiz olarak görüyoruz.

Galata Grup; Adidas Spor Malzemeleri Satış ve Pazarlama A.Ş, Nike Inc, Skechers, Puma, Asics yetkili bayisidir.